Choď na obsah Choď na menu
 


Pretty Little Liars

   Seriál Pretty Little Liars, alebo tiež známy pod názvom Roztomilé mrchy patrí rozhodne medzi moju topku. Mám ho pozretý už druhý krát a stále sa je na čo pozerať. 

   Už prvým pilotným dielom sa odštartuje veľké dielo. Napätie je tam zasadené hneď v prvý moment, hoci potom sa na to ide zľahka. Dej sa však o pár častí pekne zamotá a človek ktorý seriál pozerá už od začiatku rozmýšľa, kto za tým všektým môže byť. Príbeh sa točí okolo pätici dievčať, ktoré sú najlepšie kamarátky. Jednej noci však zmizne jedna z nich, keď po roku nájdu jej telo, dievčatám začnú chodiť zvláštne sms-ky v ktorých niekto tvrdí, že pozná ich všetky tajomstvá. Ten niekto sa podpisuje ako A a dievčatá sa snažia zistiť o koho ide. Nie je to však vôbec jednoduché a niekedy ide o holý život. Je to skutočne prepracovaný dej. Sedem neskutočných sérií kde naozaj neviete čo máte čakať a komu môžete veriť. Seriál vás určite začne baviť. Vôbec si nemyslím, že je to seriál pre ženy, určite si v ňom nájdu obľubu aj muži. Je tam dosť aj akčných momentov, kedy by som si aj ja priala aby som bola mužom. 

   Ak vám mám odporučiť nejaký seriál, za mňa osobne by to bol určite tento. Pre mňa spĺňa všetky moje požiadavky. Ja by som mu jednoznačne dala 100 %. Pozrite si ho a napíšte mi, aký máte názor na tento seriál vy. Rada si prečítam aj váš názor.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nela - PLL

Rozhoodneee suhlaasim PLL je moj zivot milujem ten seriaal je naprosto dokonaly. ♡♡♡

 

Mail list


Archív

Kalendár
<< august >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31