Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvo prekliatych - Prológ

Tajomstvo prekliatych

 

 

 

 

Prológ

 

 

 

    Pamätáte si na oslavu svojich pätnástych narodenín? Máte spomienky na tie krásne chvíle stále uložené v hlave? Viete si stále vybaviť tú obrovskú oslavu, hromadu darčekov a jedinečné chvíle s rodinou a kamarátmi? 

    Nie? Nebojte sa ani ja, pretože nič takéto sa na moje pätnáste narodeniny nestalo. Síce som ani neočakávala nejakú veľkú oslavu a hromadu darčekov. A neočakávala som ani jedinečné chvíle s rodinou a kamarátmi. Mali sme tam byť iba ja o môj otec. Nikoho iného okrem môjho otca totižto nemám. Sme iba mi dvaja. Ale neostalo to tak na dlho. A moje narodeniny vôbec nedopadli tak, ako som si predstavovala. Bola to hotová katastrofa. 

    Postupne sa mi celý život začal rútiť priamo pred očami. Všetko to naberalo príšerne rýchly spád. Celý môj život som bola klamaná. Skutočnosti ktoré som poznala sa vlastne ani vôbec nestali. Všetko to bola iba obrovská lož a nikto nepoznal skutočnú pravdu. Nikto mi nevedela dať vysvetlenie, všetko som si musela zisťovať sama. A aj som tú pravdu zistila. Tajomstvo prestalo byť tajomstvom a prekliatie dostihlo aj mňa. 

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nika - pokracovanie

Dobrý deň, kedy bude prosím pokračovanie? Vyzerá to výborne. Ďakujem

Admin - Re: pokracovanie

Áno už je prvá kapitola a čoskoro bude aj druhá.

 

Mail list


Archív

Kalendár
<< august >>
<< 2019 >>
Po Ut St Št Pia So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31